Kontrolór kvality Food/Nonfood junior (Praha-Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám specialista kvality pro nonfood, ale rádi se podíváme i na zajímavá CV se zkušenostmi s kvalitou potravin.

Co vás čeká

  • technická a legislativní podpora ostatních oddělení ve věcech importu a prodeje zboží (např. vlastní značka, certifikace)
  • jednání se státními kontrolními orgány
  • zajištění požadavků na dovoz nonfood produktů do Evropského Společenství (znalost procesu CE certifikace, legislativa pro dovoz výrobků určených pro styk s potravinami, sledování změn v EU a české legislativě a jejich uvádění do praxe, všeobecný přehled o evropských nařízeních (např. REACH )
  • komunikace s inspekční agenturou, zajišťující v zahraničí služby v rámci importu (řešení problémů vzniklých při výrobě, rozhodnutí o nápravných opatřeních, schvalování vyrobených produktů)
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními zkušebnami (příprava objednávek, vzorků, správa dokumentace)
  • komunikace s oddělením nákupu a hypermarkety
  • zasílání vyjádření a zpráv kontrolním orgánům

Profil vhodného uchazeče

- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- minimálně SŠ vzdělání
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- znalost MS Office

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- 10% zaměstnanecká sleva na nákup
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už nám jen stačí zaslat Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3461836  Datum zveřejnění: 2.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.