Pekař - pecák (Chomutov)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Černovická 5430, Chomutov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše pekařství je opravdové, abychom denně napekli čerstvý chléb, vyrábíme si vlastní žitný kvas. Rohlíky a housky pečeme několikrát denně podle potřeby.

Hodili by se nám

Pecáci, kteří budou dohlížet na kynutí těsta, zdobit výrobky před pečením, sázet chleba a péct výrobky v našich etážových či rotačních pecích.

Co vás čeká

Práce v teple naší moderní pekárny. Pečeme ve velkém, a že toho není málo - chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo.

Férová mzda a řada dalších výhod.

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkendy nad rámec zákona
- stravenky
- 10 % zaměstnanecká sleva na vše
- čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3464828  Datum zveřejnění: 7.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.