Vedoucí týmu výroby - pekárna (Brno)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Hradecká 408/40, Brno-Ivanovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám
Vedoucí týmu výroby do naší pekárny.

Co vás čeká
Povedete svůj tým pekařů, budete dohlížet nad výrobou (kvalita pečiva, dodržování všech hygienických norem apod.), plánovat směny personálu s ohledem na akce, dny v týdnu apod. Nikdy se nebude nudit, například rohlíky pečeme až 5x denně, aby byly vždy čerstvé.

Férová mzda a řada dalších výhod
  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3468410  Datum zveřejnění: 13.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.