Nákupčí technických zařízení (Praha-Zličín)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 133/5, Praha-Zličín-Třebonice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Do oddělení technického nákupu hledáme kolegu na pozici nákupčí technických zařízení.

Vaší náplní práce bude:

  • Strategický nákup technických a chladících zařízení a dodávek souvisejících s provozem a údržbou těchto zařízení.
  • Budete spolupracovat a komunikovat napříč firmou (výroby, obchod, technický úsek) a spolupracovat při realizaci nových technologií i řešení provozu stávajících zařízení.
  • Převezmete zodpovědnost za sestavování nákladových rozpočtů a za přípravu specifikací na základě technických podkladů a projektové dokumentace, dále za kompletaci dokladů pro předání zařízení, archivaci dokumentace a vedení seznamu dodavatelů, zpracování poptávek a provádění poptávkových řízení na vybrané dodavatele.
  • Součástí bude též zpracování nabídek, výběrových řízení, vedení smluvní agendy a obchodních jednání, analýza a monitoring trhu, příprava energetických auditů a zjišťování možnosti úspor v této oblasti. Dále sledování a řízení dodávek zařízení a komponentů, řešení reklamací, zodpovědnost za optimální stav zařízení a včasné dodání nových zařízení, či komponentů.
  • Komunikovat budete s dodavateli v ČJ a NJ, případně AJ, komunikace s mateřskou společností bude v NJ.

Náš ideální kandidát:

- VŠ/SŠ vzdělání technického, příp. ekonomického směru,
- min. 2 roky praxe v oblasti nákupu zařízení a služeb v oblasti zmíněných zařízení
- zkušenost s nákupem chladících zařízení vítána
- výhodou je zkušenost z produktového závodu či maloobchodního řetězce
- komunikativní znalosti NJ (referenční úroveň min. B2), AJ výhodou.
- pokročilá znalost PC – MS Office, zejména MS Excel, velmi dobré komunikační dovednosti, vysoké pracovní nasazení, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost přesnost a chuť se učit
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zajímavou práci v rámci nadnárodní společnosti
- firemní kulturu, kterou musíte zažít
- služební automobil a mobilní telefon
- dlouhodobý rozvoj a vzdělávací programy
- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- 10% zaměstnanecká sleva na nákup
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- příspěvek na penzijní pojištění

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3498409  Datum zveřejnění: 21.9.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.