Vedoucí prodeje v restauraci (Praha - Zličín)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 133/5, Praha-Zličín-Třebonice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE vaříme z čerstvých surovin.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Vaříme bez náhražek a od základu, dle tradičních receptur a z těch nejlepších surovin, například čerstvé maso odebíráme výhradně z našeho řeznictví a pečivo z naší pekárny. K dispozici máme největší příruční sklad a celý hypermarket.

Hodil by se nám vedoucí týmu prodeje do naší restaurace.

Co vás čeká

Vedoucí týmu do naší restaurace, který zvládne kontrolu chodu prodejního úseku, nebojí se převzít zodpovědnost za kvalitu prodávaných pokrmů. Povede a motivuje svůj tým, spravuje jeho docházku, aktivně vyhledává možnosti snížení nákladů a zvýšení efektivnosti práce podřízených pracovníků. Průběžně pracuje na zlepšování image restaurace (gril, výdej, sezení), plánuje a implementuje nové koncepty. Za nepřítomnosti vedoucího oddělení jej náš vedoucí týmu zvládne plnohodnotně nahradit.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou

- mzda vždy 11. den v měsíci

- před Vánoci 13. mzda

- po 3 letech 25 dní dovolené

- příplatky za víkend (nad rámec zákona)

- stravenky

- 10% zaměstnanecká sleva na nákup

- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

- čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3512859  Datum zveřejnění: 10.10.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.