Procesně systémový manažer (Liberec)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Do našeho hypermarketu Liberec by se nám právě hodil nový kolega na pozici "Procesně systémový manažer".

Vaší náplní práce bude analýza interních procesů, controlling na divizi, poradenství a školení problematiky zbožového hospodářství, správa inventur a inventurních diferencí, zodpovědnost za chod a výsledky oddělení.

Hodil by se nám manažer, který má profesionální vystupování a jednání, je zodpovědný, spolehlivý a důvěryhodný. Svědomitě řídí, koordinuje a kontroluje činnosti oddělení, má ekonomické myšlení, velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office), přirozenou autoritu, orientaci na výsledek a velmi dobré organizační, manažerské a komunikační schopnosti.

Vítáme zkušenosti v oblasti IT a praxi s vedením zaměstnanců.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- zaměstnanecké slevy

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3514368  Datum zveřejnění: 12.10.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.