Vedoucí týmu v restauraci - výroba (Plzeň)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Chotíkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte možnost pracovat s tím nejmodernějším vybavením široko daleko.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Vaříme bez náhražek a od základu, dle tradičních receptur a z těch nejlepších surovin, například čerstvé maso odebíráme výhradně z našeho řeznictví a pečivo z naší pekárny. K dispozici máme největší příruční sklad a celý hypermarket.

Hodil by se nám

Vedoucí týmu do naší restaurace, který zvládne vedení a kontrolu chodu výrobního úseku, nebojí se převzít zodpovědnost za kvalitu prodávaných pokrmů, dodržování HACCP a hygienických nároků. Tohle všechno zvládnout není jen tak, proto hledáme ostřílené a zkušené odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti (minimálně 5 let ve větším provozu).

Co vás čeká

Převezmete zodpovědnost za výrobu pokrmů v naší restauraci Globus, kde vyrábíme 1200 – 1800 porcí denně. Budete vést a motivovat svůj tým, spravovat jeho docházku, aktivně vyhledávat možnosti snížení nákladů a zvýšení efektivnosti práce podřízených pracovníků.

Průběžně budete pracovat na zlepšování image restaurace (gril, teplý a salátový bar). Plánování a implementace nových konceptů je nedílnou součástí. Za nepřítomnosti vedoucího oddělení jej zvládnete plnohodnotně nahradit.

Mzda po zkušební době včetně odměn 35 000 Kč měsíčně.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou

- mzda vždy 11. den v měsíci

- před Vánoci 13. mzda

- po 3 letech 25 dní dovolené

- příplatky za víkend (nad rámec zákona)

- stravenky

- celoroční 10% zaměstnanecká sleva

- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

- čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3611376  Datum zveřejnění: 1.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.