Pečte v Globusu – Neumíte? Naučíme!

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Chotíkovský rybnik, Chotíkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.

Máte s pekařinou zkušenosti? Nebo zkušenosti nemáte, ale tato práce vás láká? U nás vám dáme příležitost.

Pečeme každý den ve dvousměnném provozu, směny máme nepravidelně rozložené na denní a noční.

Máte elán do práce? Chcete se naučit péct? Vítáte práci, kde čas pěkně utíká, protože se celý den nezastavíte?

Férová mzda a řada dalších maličkostí:

- před Vánoci 13. mzda

- mzda, vždy 11. den v měsíci

- smlouva na dobu neurčitou

- celoroční 10 % sleva na celý nákup

- čisté a velké zázemí

- stravenky

- příplatky za víkendy nad rámec zákona

- po 3 letech 25 dní dovolené

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3693434  Datum zveřejnění: 13.6.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.