Trainee

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko
Druh pracovního poměru
internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Absolvovali jste vysokou školu a zatím nevíte, v kterém oboru byste chtěli odstartovat svoji kariéru? Láká vás poznat prostředí maloobchodu blíže, nebojíte se pocitu zodpovědnosti a nehledáte jednotvárnou práci? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho Trainee programu. 

O čem to bude? 
V rámci našeho tříletého Trainee programu poznáte svět obchodu u předního maloobchodního řetězce potravin. Umožníme Vám aktivně se podílet na přípravě i realizaci důležitých projektů, uplatnit nabyté teoretické znalosti v praxi. Máte jedinečnou šanci opravdu zblízka poznat fungování a provoz dynamické mezinárodní společnosti, převzít samostatné a zodpovědné činnosti. 

Pro koho je program vhodný? 
Program je určen talentovaným absolventům vysokých škol, kteří mají max. 2 roky po ukončení vysokoškolského studia. 

Výhodou je Vaše ekonomické či technické vzdělání, není však podmínkou. Netvrdíme, že obor vzdělání je pro nás druhořadá záležitost, nicméně záleží nám především na Vaší chuti pracovat. 

Předesíláme, že na začátku se účastník Trainee programu musí vyzbrojit nutnou dávkou trpělivosti. Všemi procesy na hypermarketu totiž projdete od základu a poznáte je zblízka. Přesněji řečeno, 1. rok se budete zapracovávat v provozu a „stínovat“ všechny naše pozice – tzn. od prodavače a pokladní až po vedoucího týmu. 

Výsledek Vaší snahy ovšem bude stát za to. Naším cílem je vychovat z vás buď vedoucího pracovníka provozu, který se nebude bát zodpovědnosti a efektivně povede svůj tým pracovníků, případně relevantního pracovníka jednoho z oddělení Koordinace. 

Zní to zajímavě? Máte rádi výzvy a rádi se naučíte něco nového? Chcete zodpovědnou a smysluplnou pozici ve společnosti se stabilním zázemím? 

Tak do toho pojďte s námi. Těšíme se na Vás.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3510353  Datum zveřejnění: 8.10.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.