Technik pro čerpací stanice Globus (Praha - Zličín)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 133/5, Praha-Zličín-Třebonice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Společnost Globus hledá do svého týmu nového kolegu, který se bude podílet na rozšiřování a správě portfolia Čerpacích stanic pohonných hmot, jejich obchodů a myček aut. Budete mít na starosti všechny fáze od přípravy, přes realizaci po správu.

Co vás čeká

- koordinace a předávání informací mezi jednotlivými, odbornými odděleními a pracovníky

- technická podpora vedení společnosti při nastavování parametrů záměru

- spolupráce při projektové přípravě, komunikace s orgány státní správy

- spolupráce s oddělením technického nákupu při výběru technologie

- výběr dodavatele pro stavební část a technické zařízení budov

- řízení a dohled při realizaci projektu

- sestavování rozpočtu

- koordinace dodavatelů

- zajištění oprav a řízení odstranění vad, reklamací

- zajišťování periodických revizí a servisů

- převzetí projektu a uvedení do provozu

Hodil by se nám

Technik pro čerpací stanice Globus se SŠ/VŠ vzděláním v oboru. Člověk, který má praxi na obdobné pozici nejméně 4 roky a doložitelné reference z realizací nebo přestaveb a správy.

Technik, který má silné vyjednávací schopnosti a schopnost prosadit se a jednat samostatně. Dále ovládá znalost MS Office, je aktivním řidičem (sk. B) a bude ochoten v rámci své pozice cestovat po celé ČR.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou

- služební automobil

- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

- před Vánoci 13. mzda

- po 3 letech 25 dní dovolené

- stravenky

- celoroční 10% zaměstnanecká sleva

- příspěvek na penzijní pojištění

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3722008  Datum zveřejnění: 22.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.