Obsluha do restaurace Globus Fresh (Praha-Pankrác)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Na Pankráci 1600/82, Nusle, 140 00 Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

V Praze na Pankráci budeme již v prosinci otevírat zcela nový koncept Globusu, restauraci s řeznictvím, pekárnou, pultovými lahůdkami a malou prodejnou. Díky výborné poloze se do nové provozovny snadno dostanete (nachází se přímo na lince metra C i autobusu MHD).

Co vás čeká

Naše restaurace nebude otevřená do jedné do rána, ale zavírat budeme už ve 22 hod. Pracovní směny budete mít rozložené do krátkého x dlouhého týdne, dle fondu odpracujete max 176 měsíčně – lámat rekordy v počtu odpracovaných hodin u nás nebudete.

Po zavření restaurace vás bude čekat malý úklid žádná „zrcadla“.

Nebudete pracovat s hotovostí, takže se nemusíte bát, že budete něco doplácet ze svého.

Dovolenou si naplánujete > čerpáte > a my vám ji proplatíme. A na Vánoce můžete zůstat doma, v naší restauraci nikoho hostit nebudeme. Měsíční mzda po zkušební době ve výši 23 000 Kč.

Hodila by se nám

Obsluha, kterou její práce baví.

Nebojte se, vše potřebné Vás naučíme:

- Objednávání a zanášení polévek, hlavních jídel, čerstvých salátů a fresh nápojů vyráběných naší restaurací, anebo právě vyrobených zákusků z naší místní cukrárny.

- Příprava, prostírání stolů, jejich debarasování, příprava nápojů.

Férová mzda a řada dalších výhod

- celá mzda na výplatní pásce vždy 11. den v měsíci

- smlouva na dobu neurčitou

- před Vánoci 13. mzda

- po 3 letech 25 dní dovolené

- příplatky za víkend (nad rámec zákona)

- stravenky

- zaměstnanecké slevy

- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Informace o mzdě

25800 Kč

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Kontakt

Kontaktní osoba: Marek Hák
Tel.: 739 348 111
E-mail: poslat životopis
ID: 3770329   Datum zveřejnění: 24.9.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25800 Kč