Vedoucí Online Marketingu

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Thámova 16/137, Karlín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hledáme člověka, který bude zodpovědný za rozvoj online marketingových nástrojů a sladění se strategickými cíli společnosti, za plánování a realizaci marketingových kampaní pro svěřená témata napříč online/offline kanály.

Co vás čeká

- organizace práce v týmu a team management, hodnocení členů týmu včetně nastavení cílů, metrik a plánů rozvoje

- rozvoj spolupráce s dalšími týmy (Offline Marketing, CRM, Produkt development, Ecommerce, PR, Propagace, Interní komunikace, …)

- kontinuální rozvoj kompetencí týmu, definice KPIs

- management ekosystému agentur (správa, hodnocení a harmonický management v rámci jednotlivých projektů)

- nastavení plánů podpory a rozvoje svěřených témat / produktů a plná zodpovědnost za vývoj a kvalitní exekuci plánů včetně trackingu KPIs a vyhodnocení

- identifikace příležitostí pro zlepšení; udržení společnosti v čele vývoje digitálního marketingu

- správa rozpočtu daných projektů – pravidelná kontrola a update na měsíční bázi

Koho hledáme?

Člověka, který má za sebou praxi min. 4 roky v marketingu, z toho 2 roky v online marketingu, FMCG výhodou. Vysokoškolsky vzdělaného člověka, který se domluví anglicky či německy a práce na PC mu není cizí.

Vůdčího člověka, který má zkušenosti s projektovým/kampaňovým managementem, s ecommerce, SEO, PPC, Email marketingem a social medii.

Dáme příležitost uchazeči, který má vnitřní drive, odpovědnost, organizační schopnosti, strategické uvažování a pokročilé marketingové dovednosti.

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou

- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

- před Vánoci 13. mzda

- po 3 letech 25 dní dovolené

- stravenky

- celoroční 10% zaměstnanecká sleva

- příspěvek na penzijní pojištění

- flexibilní začátek a konec pracovní doby

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3783498  Datum zveřejnění: 10.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.