Prodavač v řeznictví (Praha-Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 550 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše řeznictví je opravdové, denně bouráme vepřové půlky a hovězí čtvrtě, které dále zpracováváme nejen na sekanou a špekáčky, ale i různé speciality, třeba jehněčí klobásy. Vyrábíme i vlastní šunky. Celý sortiment je vám k dispozici během pracovní doby, třeba na svačinu.

Hodili by se nám

Prodavači, které baví obsluhovat zákazníky, odváží jim správnou váhu šunky a klobásek a ještě jim doporučí něco k tomu.

Co vás čeká

Budete připravovat zboží pro pultový prodej a samoobslužný prodej (krájení/balení uzenin a masných výrobků). Denně zakládáme čerstvé zboží a zákazníkům nabízíme to nejlepší. Nemine vás ani příprava a doplňování ochutnávek pro zákazníky.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend nad rámec zákona
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3785799  Datum zveřejnění: 13.10.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 550 Kč