Pracovník IT – podpora zbožového hospodářství v oblasti Retailu

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co Vás čeká

- podpora 2. stupně interních systémů a procesů pro oblast Retailu
- správa stávajícího systému zbožového hospodářství
- příprava a realizace přechodu na nový systém zbožového hospodářství (SAP)
- práce s SQL databází
- zpracování exportu / importu dat z různých datových formátu, zejména XLS, CSV a XML
- práce s Excelem

Profil vhodného uchazeče

- min. SŠ vzdělání technického příp. ekonomického zaměření
- mírně pokročilá znalost AJ / NJ
- práce na obdobné pozici nebo v Retailu výhodou
- pokročilá znalost práce s MS Excel (VBA, makra) výhodou
- znalost práce v MS SQL / ORACLE výhodou
- analytické a logické myšlení
- prezentační schopnosti
- schopnost samostatného rozhodování

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3835255  Datum zveřejnění: 20.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.