Projektant staveb a budov

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co
děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým
zaměstnancům jistotu a budoucnost.

Společnost Globus v posledních letech renovuje své hypermarkety
(kompletní přestavba restaurací (př. Trmice, Olomouc), prodejních ploch (České
Budějovice, Olomouc a další), a také plánuje v blízké době expanzi. Proto
hledáme dalšího člena do týmu samostatných projektantů, který má prokazatelnou
praxi v projektování podobných konceptů jako těch našich.

Projektant je zodpovědný za zajištění projektové
dokumentace novostaveb hypermarketů, komplexní přestavby i na stavební úpravy
nájemních jednotek, a to ve všech stupních projektové dokumentace. dodavatelů.
Dále je zodpovědný za obstarání a přípravy podkladů včetně ověření skutečného
stavu na místě, vykonává a autorský dozor během realizace.

Projektovou dokumentaci budete zajišťovat kombinací vlastní projekční práce
a ve spolupráci s externími dodavateli. Vždy budete jednotlivé profese
koordinovat. Nemine vás ani projednávání dokumentace s dotečenými orgány
státní správy a se stavebními úřady. Výsledky své práce předáte kolegům
z oddělení výstavby pro vyhotovení rozpočtu, k přípravě stavby a
během realizace vykonáváte autorský dozor.

Je pro nás důležitá doložená praxe alespoň 5 let. Znalost alespoň některého
z CAD systémů AutoCAD, AllPlan, Revit. Znalost BIM je výhodnou. Obecnou počítačovou
gramotnost bereme jako samozřejmost, stejně tak jako ochotu cestovat po celé
ČR.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na
dobu neurčitou

- před Vánoci
13. mzda

- po 3 letech
25 dní dovolené

- stravenky

- zaměstnanecké
slevy

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen stačí poslat nám svůj
životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3840667  Datum zveřejnění: 6.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.