Číšník/servírka do Globusu Fresh (Praha-Pankrác)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Na Pankráci 1600/82, Nusle, 140 00 Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 800 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost.

V Praze na Pankráci jsme otevřeli zcela nový koncept Globusu, restauraci s řeznictvím, pekárnou, pultovými lahůdkami a malou prodejnou. Díky výborné poloze se do nové provozovny snadno dostanete (nachází se přímo na lince metra C i autobusu MHD).

Co vás čeká

Objednávání a zanášení polévek, hlavních jídel, čerstvých salátů a fresh nápojů vyráběných naší restaurací, anebo právě vyrobených zákusků z naší místní pekárny.

Příprava, prostírání stolů, jejich debarasování, příprava teplých i studených nápojů.

Ve večerních hodinách vytvoření příjemné atmosféry pro naše zákazníky, kteří rádi dají na vaše rady a doporučení, zejména co se připravovaných jídel, či nabízených nápojů týká.

Hodila by se nám

Obsluha s profesionálním přístupem k zákazníkovi a se znalostí nabízených pokrmů, kterou její práce baví. Nebojte se, vše vás naučíme.

Férová mzda a řada dalších výhod

- celá mzda na výplatní pásce vždy 11. den v měsíci
- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend (nad rámec zákona)
- stravenky
- zaměstnanecké slevy
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3870349  Datum zveřejnění: 13.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 800 Kč