Architekt

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE se budete podílet na velkých retailových projektech.

Společnost Globus v posledních letech renovuje své hypermarkety (kompletní přestavba restaurací (př. Trmice, Olomouc), prodejních ploch (České Budějovice, Olomouc a další), a také plánuje v blízké době expanzi. Proto hledáme architekta, který má prokazatelné zkušenosti s podobnými projekty.

Co u nás práce architekta obnáší?

Přípravná fáze:

- Studie dispozičního upořádání prodejen, zaměstnaneckého zázemí a kanceláří
- Řešení vizuálních konceptů
- Koordinace vizuální podoby jednotlivých částí prodejen, exteriérů vč. přilehlých ploch
- Zajištění odsouhlasení studie jednotlivými odbornými pracovišti
- Posouzení souladu s územním plánem, přepočty koeficientů
- Studie zastavitelnosti, hmotové studie

Projekční fáze:

- Vyhotovení projektové dokumentace vlastními silami nebo pomocí externích dodavatelů

V projekční fázi budete spolupracovat s týmem našich interních projektantů, kdy hlavně na vás bude zajištění vizuální kontinuity, výběru materiálů apod.

Realizační fáze:

- Autorský dozor, konzultant
- Odsouhlasování architektonického detailu
- Spolupráce při kolaudaci

Je pro nás důležitá doložená alespoň 4letá praxe (včetně referencí). Počítačovou gramotnost bereme jako samozřejmost, stejně tak jako ochotu cestovat po celé ČR.

Férová mzda a řada dalších výhod

- Smlouva na dobu neurčitou
- Služební automobil
- Před Vánoci 13. mzda
- Po 3 letech 25 dní dovolené
- Stravenky
- 10 % sleva v našich hypermarketech

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen stačí poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3887746  Datum zveřejnění: 8.4.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.