Pracovník podpory prodeje pekařství a Café Globus

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hledáme odborného pracovníka, který bude zodpovědný za podporu prodeje pekařství a Café Globus.

Co vás čeká

- podpora prodeje pekařského a cukrářského sortimentu
- optimalizace pekařského a cukrářského sortimentu
- prezentace zboží
- cenová strategie
- cenové srovnání s konkurencí
- sledování vývoje prodeje
- zodpovědnost za obraty
- komunikace s personálem prodeje
- podpora produktivity
- školení zaměstnanců prodeje v prodejních technikách
- organizace přestaveb prodejní plochy pekařství a Café Globus
- provozní organizace při otevření Café Globus

Koho hledáme?

Kolegy, kteří mají zkušenosti v rámci prodeje pekařského sortimentu a mají zkušenost s přípravou kávy (např. baristický kurz). Středoškolsky vzdělané kolegy, kteří budou mít svěřenou oblast pekáren a Café Globus v rámci celé ČR.
Vůdčí osobnosti, které mají zkušenosti s vedením týmu, organizační schopnosti jim nejsou cizí a jsou časově flexibilní - vzhledem k častému cestování po republice.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda, vždy 11. den v měsíci
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- služební automobil i k soukromým účelům

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3935874  Datum zveřejnění: 10.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.