Vedoucí týmu věrnostních programů (Praha-Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Věříš, že aby byla komunikace smysluplná, tak musí být relevantní? Že pokud někomu něco nabízíme, pak ho musíme znát, abychom věděli, že ho neobtěžujeme? Pak hledáme právě tebe!

Máme program Globus Bonus a v něm přes půl milionu zákazníků, ke kterým jsme vázáni chovat se zodpovědně za to, že nám dávají nahlédnout do svých nákupních košíků. Hledáme někoho, kdo by program dál rozvíjel, kdo bude zodpovědný za rozvoj a chod týmu a precizování přímé komunikace.

Hledáme tebe, kdo budeš v souladu se strategickými cíli Globus rozvíjet naše věrnostní programy, budeš plánovat, realizovat a měřit cílené kampaně exekuované napříč různými komunikačními kanály. Nebudeš fungovat izolovaně – ale v těsné spolupráci s dalšími odděleními v Globusu a s agenturami.

Co tě čeká

- Povedeš tým věrnostního programu a přímé komunikace, budeš zodpovídat za organizaci práce jeho členů, nastavování plánů rozvoje, budeš zodpovídat za jejich hodnocení a zpětnou vazbu.
- Budeš řídit provoz a rozvoj věrnostního programu Globus Bonus a jeho dalších součástí jako je Mimi-klub, náš pod-program pro maminky s malými dětmi.
- Budeš zodpovědný/á za veškerou přímou komunikaci na členy věrnostního programu (primárně e-mail, SMS, web a další), tedy jak za formu, tak za obsah komunikace s cílem maximální relevance sdělení pro každého našeho zákazníka.
- Budeš v dennodenním kontaktu a intenzivní spolupráci na společných projektech s dalšími týmy v Globusu jako je sortimentní management, lokální marketing, off-line a on-line marketing, UX, e-commerce nebo PIM.
- Budeš se velkou měrou podílet na řízení spolupracující agentury (správa, hodnocení a harmonický management v rámci jednotlivých projektů).
- Budeš oporou svého týmu a rozvineš kompetence jeho členů.
- Budeš reportovat řediteli CRM, se kterým budeš v pravidelném kontaktu.

Hodil/a by se nám vedoucí týmu věrnostních programů a přímé komunikace, který/á:

- Je srdcař, který staví zákazníka a jeho potřeby na první místo.
- K práci přistupuje proaktivně a zodpovědně.
- Má zkušenost s vedením menšího týmu a se spoluprací a agenturou.
- Má prokazatelnou zkušenost s direct marketingem.
- Má ideálně také zkušenost s vedením věrnostního programu.
- Je schopný/á pojmout a vyřešit dané téma komplexně a samostatně.
- Umí přesvědčit a motivovat tým.
- Je schopný/á výsledek své práce i práce týmu dobře prodat.
- Je komunikativní, umí vyjednávat a prezentovat.
- Pokud má analytické myšlení, je to veliké plus.
- Umí s MS Office a ideálně také práci s Google Analytics.
- Umí Aj nebo Nj na komunikativní úrovni.
- Už se setkal/a s prostředím retailu.
- Pokud má SŠ/VŠ vzdělání je to velká výhoda.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu určitou
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3936377  Datum zveřejnění: 11.7.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.