Obsluha zdravého bistra (Praha - Zličín)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Sárská 133/5, Praha-Zličín-Třebonice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE vaříme pouze z čerstvých potravin.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Jíte zdravě a rádi připravujete různé zdravé mlsání ? Tak hledáme právě Vás! V hypermarketu Globus Zličín hledáme nového kolegu na obsluhu zdravých pokrmů.

Hodila by se nám

Obsluha se zájmem o veggie a RAW stravu, plná pozitivní energie a aktivního přístupu, která ráda poradí našim zákazníkům ohledně zdravých pokrmů. Obsluha, která bude důsledně dodržovat hygienická pravidla.

Co vás čeká

Ve zdravém bistru připravujeme různé zdravé pokrmy, které můžete ochutnat i vy! Najdete u nás například kuskus, ratatouille, brokolicový krém a spousty dalších zdravých dobrot.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend
- stravenky v hodnotě 109 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění 6000 Kč ročně
- 10% zaměstnanecká sleva na nákup
- čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá zaslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3997544  Datum zveřejnění: 9.11.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.