Prodavač do řeznictví - zkrácený úvazek (Ostrava)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15 525 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše řeznictví je opravdové, denně bouráme vepřové půlky a hovězí čtvrtě, které dále zpracováváme nejen na sekanou a špekáčky, ale i různé speciality, třeba jehněčí klobásy. Vyrábíme i vlastní šunky. Celý sortiment je vám k dispozici během pracovní doby, třeba na svačinu.

Hodili by se nám

Prodavači, které baví obsluhovat zákazníky, odváží jim správnou váhu šunky a klobásek a ještě jim doporučí něco k tomu.

Co vás čeká

Budete připravovat zboží pro pultový prodej a samoobslužný prodej (krájení/balení uzenin a masných výrobků), denně zakládáme čerstvé zboží a zákazníkům nabízíme denně to nejlepší. Nemine vás ani příprava a doplňování ochutnávek pro zákazníky. Zkrácený úvazek 30 hod. týdně. Práce ve směnném provozu a o víkendech.

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzda vždy 11. den v měsíci
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- příplatky za víkend
- stravenky v hodnotě 109 Kč
- Příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč ročně
- 10% zaměstnanecká sleva na nákup
- čisté a velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem. To by byla škoda nám neposlat váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4018933  Datum zveřejnění: 11.1.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 525 Kč