Umývání nádobí (Opava)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Těšínská 2830/83, Předměstí, Opava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodili by se nám

Pracanti, kteří už mají zkušenosti s provozem v kuchyni a kterým nebude vadit monotónní práce.

Co Vás čeká

Více méně budete pracovat na pásové myčce, která udělá většinu práce za vás. Domů budete odcházet s čistou hlavou. I na myčce používáme ty nejmodernější technologie, abychom ušetřili co nejvíce práce.
Dodržování hygienických podmínek je samozřejmostí.

Jedná se o nerovnoměrně rozloženou pracovní dobu a práci o víkendech.

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4126443  Datum zveřejnění: 20.7.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.