Kuchař (České Budějovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
České Vrbné 2327, České Budějovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PODLEHLI JSTE ČESKÉ KLASICE JAKO MY?
V naší Globus restauraci rádi přivítáme do týmu vyučené kuchaře, kteří budou vařit poctivě a s odhodláním.

Kuchař 325 000 Kč/rok

PROČ VAŘIT PRÁVĚ U NÁS
Přiznáme vám všechny peníze, takže se už nemusíte bát ani hypotéky. Výplata vám přijde v termínu, a to vždy. Za víkend vám připlatíme, jsme féroví. U nás vždy víte, od kolika do kolika budete pracovat, případné přesčasy vám proplatíme. Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou, tedy jistotu. Budete vařit z čerstvých a kvalitních surovin bez náhražek a za použití nejmodernější technologie. Samozřejmostí je velké a čisté zázemí.

Jste zapáleni pro svou práci a kuchařská čepice k vám zkrátka patří? Víme, že být kuchařem není snadné, ale ingredienci jménem Podpora u nás najdete za každých okolností.

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete vařit českou klasiku s námi? Kontaktujte nás, prosím:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců