Umývání nádobí (Olomouc)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Pražská 248/39, Řepčín, Olomouc, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE máte možnost pracovat s tím nejmodernějším vybavením široko daleko.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Hrubá roční mzda 220 000 Kč.

Hodili by se nám

Pracanti, kterým nebude vadit monotónní práce.

Co vás čeká

Více méně budete pracovat na pásové myčce, která udělá většinu práce za vás. Domů budete odcházet s čistou hlavou.

I na myčce používáme ty nejmodernější technologie, abychom ušetřili, co nejvíce práce.

Spolehnout se můžete na…

● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4346751  Datum zveřejnění: 3.6.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.