Prodavač čerstvých potravin - možnost i brigádně (Brno)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Hradecká 408/40, Brno-Ivanovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 364 440 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PŘIDÁTE SE K NÁM?
U nás v Globusu fungujeme jako tým. A aby byl náš tým kompletní, obsazujeme nyní pozici prodavače do oddělení čerstvých potravin. Stačí, abyste byli připraveni pracovat manuálně a získali přehled na prodejně.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS
Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou, počítáme s vámi! Směny plánujeme s předstihem, takže si můžete naplánovat volný čas s jistotou. Ručíme za to, že vám mzda přistane na účet 11. den v měsíci, jako bonus dostanete 13. vánoční mzdu. Práce u nás je různorodá, směna vám tak rychleji uteče. Domů odcházíte s čistou hlavou, manuální práce může být fyzicky náročnější, ale čistí mysl.

Chtěli byste pracovat tam, kde je dobrá parta lidí a kde fungujeme jako tým? Nebojíte se prohodit slovo se zákazníky a pomoct jim?

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte nás, prosím:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců