Social media specialist (Praha - Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodil by se nám

parťák pro správu a organizaci obsahu na sociální sítě. Co Vás na této pozici čeká?

- Správa obsahového plánu na sociální sítě tak, aby byl v souladu s tématem kampaní a pomohl nám dosahovat organických a výkonových cílů
- Příprava podkladů pro sociální sítě – ať už od kolegů, nebo třeba vlastní tvorbou (vybavení máme)
- Koordinace agentury a influencerů – dohlédnete na termíny, obsah, korporátní identitu i dodržení rozpočtu
- Pravidelné schůzky s obsahovým týmem, ale i s kolegy z ostatních oddělení, plánování a vyhodnocování aktivit

Čeká vás zkrátka řada různorodých aktivit, při kterých nahlédnete pod pokličku unikátnímu řetězci a postaráte se o to, aby to na našich sociálních sítích žilo. Budete v úzkém kontaktu s obsahovým týmem, ale propojíte se i s kolegy nejen z marketingu, ale i z dalších oddělení – třeba i s řezníky a pekaři, nebo s IT a nákupčími.

Jak si vás představujeme?

- Na Instagramu a Facebooku a dalších sítích jste jako doma, a máte už i zkušenost se správou těchto profilů
- Umíte si ohlídat termíny a více aktivit najednou, zodpovědnost vám není cizí a náhlé změny vás nerozhází
- Zvládnete se naladit na práci v týmu a stanované procesy, komunikovat s širokou škálou lidí, ale dovedete projekty a aktivity řídit i samostatně
- Zajímají vás aktuální trendy v online světě
- Dovedete zkontrolovat česky psaný text a máte cit pro detail
- Máte chuť rychle se učit vše kolem řízení online kampaní

Nemusíte mít roky zkušeností na podobné pozici. Důležitý pro nás je zájem se posouvat, schopnost dívat se dopředu přes pozitivní filtr a zapojovat selský rozum do toho, co děláme.

Na co se můžete těšit?

Především partu prima lidí, kteří vám pomohou nejen v začátcích. Zaučíme vás a budeme nablízku. Získáte spoustu cenných zkušeností a postupně se zaběhnete do procesů v rámci velké firmy. V týmu si pomáháme navzájem, rádi se smějeme a bavíme se, a i nadřízení nás umějí podpořit.

Co vám můžeme nabídnout?

- smlouvu na dobu neurčitou
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10% zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- možnost home office

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis. Budeme se na vás těšit!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4469727  Datum zveřejnění: 21.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.