Store Design Architect JUNIOR (Praha - Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822, Praha-Čakovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu, našim zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo - zákazníci a zaměstnanci jsou naší prioritou.

Aktuálně hledáme Store Design Architect JUNIOR. Na této pozici budete mít možnost se rozvíjet po boku zkušeného kolegy a zejména se podílet na vývoji nového konceptu instore řešení (designu našich prodejen), poznáte zákulisí řeznictví, pekařství, gastronomie a dalších provozních oddělení.

Co vás čeká

Spoluutváření „Store designu“ prodejen, shop zóny, ale i kanceláří a dalších prostor. Budete mít možnost podílet se na přestavbách stávajících hypermarketů a navrhovat nové prodejny či prodejní místa Globus. Spolupráce napříč odděleními v rámci společnosti Globus (marketing, grafické oddělení, Store Planning), ale i s externími dodavateli.

Nebudete jen utvářet design, ale také mít dohled nad realizací projektů (přestavby, nová prodejní místa apod.)

Co očekáváme my

Pozice je vhodná pro absolventy architektury či stavební fakulty (možné je vykonávat práci i při studiu posledního ročníku), kteří mají zájem o Store-design a chtějí se v této oblasti rozvíjet.

Velmi uvítáme zkušenost s programem Rhinoceros 7.0 či jiného programu pro modelování a grafiky. Pro výkon této pracovní pozice je vhodné mít znalost české stavební legislativy. Občas budete navštěvovat naše hypermarkety, které máme i mimo Prahu, proto se neobejdete bez řidičského oprávnění.

Nabízíme

- smlouva na dobu neurčitou
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- 10% zaměstnanecká sleva na nákup
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- možnost home office
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už nám jen stačí zaslat Váš životopis spolu s portofoliem vašich prací.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4493013  Datum zveřejnění: 2.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.