Prodavač do úseku ovoce/zelenina (Brno)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Hradecká 408, Brno-Ivanovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PŘIDÁTE SE K NÁM?
V Globus týmu nyní obsazujeme pozici prodavače v oddělení ovoce a zeleniny. Budete tím, kdo kontroluje čerstvost, kvalitu a správné ceny. Dohlížet budete také na to, aby byl pro zákazníky připraven dostatek veškerého sortimentu.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS
Počítáme s vámi, a tak vám nabízíme smlouvu na dobu neurčitou! Směny domlouváme dopředu, takže si můžete naplánovat volný čas s jistotou. Ručíme za to, že vám mzda přistane na účet 11. den v měsíci, jako bonus nabízíme například stravenky nebo slevu na nákup. Hned za sebou vidíte dobře odvedenou práci, spokojené zákazníky totiž nepřehlédnete. Domů odcházíte s čistou hlavou, manuální práce může být fyzicky náročnější, ale čistí mysl.

Hrubá roční mzda 364 440 Kč.

Chtěli byste dohlížet na to, aby se zákazníkům dostalo do rukou jen to nejčerstvější zboží a stát se tak nepostradatelnou součástí Globus týmu? Důležité je nemíchat jablka s hruškami dohromady, ale i v případě zaváhání jsme tu pro vás. Jako rodinná firma dáváme přátelskému přístupu zelenou!

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte nás, prosím:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4531676  Datum zveřejnění: 3.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.