Administrátor projektů s AJ - poloviční úvazek (LC - Jirny)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 607, Jirny, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hodila by se nám posila do našich mezinárodních projektů. Tato pozice je vhodná pro spolehlivou a flexibilní osobu, která bude zodpovědná za profesionální překlady z angličtiny do češtiny a výpomoc při organizaci projektů. Tato práce zahrnuje hlídání termínů, tlumočení schůzek a přípravu podkladů k jednáním projektového týmu. Práce je primárně od 8 do 12:30, ale nabízíme také možnost práce z domova (50:50).

Co vás čeká?
V rámci mezinárodních projektů je náš jazyk angličtina, proto hledáme někoho, kdo si vezme na starosti organizaci a koordinaci projektového týmu a všech souvisejících aktivit, včetně překladů potřebné dokumentace, sepisování zápisů, přípravy podkladů k jednáním projektového týmu, výpomoc s organizací projektů (zajištění ubytování, občerstvení apod.)

Bez čeho se neobejdete?
Znalost anglického jazyka na úrovni C1/C2 – podmínkou. Uvítáme zkušenosti z podobnou pozicí (tvorba překladů a tlumočení), oceníme vaše organizační schopnosti, pečlivost a smysl pro týmovou práci – kolegové a kolegyně budou spoléhat na vaší podporu.

Časová náročnost je 2,5 týdne v době 8:00 – 12:30 s možností práce z domova (50:50), dle naplánovaných osobních setkání projektového týmu, kde bude vaše přítomnost nutná.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4571660  Datum zveřejnění: 4.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.