Reagujte bez životopisu

Sortimentní manažer drogerie/kosmetiky (Praha - Čakovice)

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Kostelecká 822/75, Praha-Čakovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co vás čeká

Naší velkou konkurenční výhodou je mimo šíře sortimentu, kterou se snažíme neustále přizpůsobovat potřebám zákazníka, reagujeme na nejnovější trendy a od sortimentního manažera očekáváme, že bude hledat nové cesty, jak být našim zákazníkům co nejblíže.

Na pozici sortimentního manažera konkrétně pro sortiment drogerie/kosmetiky ovlivňujete výběr sortimentu, s ohledem na ekonomický přínos společnosti. Samozřejmostí je vyjednávání co nejlepších podmínek s našimi dodavateli pravidelná analýza sortimentu. Podílíte se na sortimentní strategii k její realizaci vám pomáhají další oddělení, se kterými na denní bázi komunikujete (marketing, podpora prodeje, controlling, finanční oddělení, logistické centrum a další. V kontaktu budete pravidelně i s kolegy z hypermarketů.

Hodil by se nám

Nákupčí u nás sortimentní manažer pro kategorii drogerie/kosmetiky, který má zkušenosti na obdobné pozici, ideálně z retailu. Velkou výhodou je zkušenost se sortimentem (z pohledu vývoje trhu, dodavatelů, konkurence, zákaznického chování). Očekáváme smysl pro detail, analytické myšlení samozřejmě vyjednávací dovednosti a v neposlední řadě přinášet nové nápady, které zlepší ekonomické výsledky.

Uvítáme angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni (úroveň vyjednávání s dodavateli) a vlastní řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- zvýhodněné volání i pro členy rodiny
- před Vánoci 13. mzda
- po 3 letech 25 dní dovolené
- stravenky
- celoroční 10 % zaměstnanecká sleva
- příspěvek na penzijní pojištění
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- možnost Home Office

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4660715  Datum zveřejnění: 13.9.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.