Reagujte bez životopisu

Pracovník/čka do občerstvenia v DELI. Bez poplatkov, so stravou a ubytovaním! Pre jednotlivcov aj páry!Pracuj pri najkrajších pobrežiach Írska.

Go Ireland Jobs

Miesto práce
Írsko
Termín nástupu
október/november 2023
Od 2 000 EUR/mesiacMzda je od 12,- Eur na hodinu. Záleží od skúseností. Výplata každý týždeň. Od januára 2023 zvýšenie min. mzdy na 12.70,- Eur. /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu blízko najkrajších pláží Írska a to v občerstvení v DELI a v kafetérii, bakery a patisserie.

Na tejto pozícii budeš mať na starosti:

- obsluhu a poradenstvo zákazníkom,
- prípravu ľahkých jedál ako bagety, sendviče a šaláty, pizze, atď.
- prípravu a servírovanie hot drinkov (káva, čaj),
- kontrolu a servírovanie jedál v Cold a Hot sekcii,
- dokladanie tovaru,
- udržiavanie poriadku a čistoty.

Pracovný úväzok je 40 - 50 hodín týždenne.

- írska pracovná zmluva (nie práca na živnosť)
- výplata každý týždeň
- pravidelná letecká linka (Ryanair) Košice/Bratislava - Dublin
- 20 dní dovolenky + 10 dní platených bank holidays
- ubytovanie v rodinnom dome s vlastnou izbou
- bývaš a pracuješ blízko najkrajších pláží v Írsku

- podpora počas celého procesu a umiestnenia
- pomôžeme ti s vycestovaním
- pred nástupom poskytnuté bezplatné zaškolenie
- dlhodobé a stabilné zamestnanie (práca je ponúkaná na min. 6 mesiacov)
- u nás neplatíš žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky

Umiestňujeme aj kamarátov/páry.

Ak ťa táto ponuka zaujala pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku na e-mail: [email protected]. Alebo volaj Jana - 0907 190 938 pre viac info.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v gastre je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ak máš skúsenosti s prácou v občerstvení je to super, no nie je to podmienka
- angličtinu máš na komunikatívnej úrovni
- máš dobré komunikačné schopnosti
- máš tímového ducha
- bezúhonnosť

Go Ireland Jobs je personálna agentúra, ktorá zabezpečuje prácu pri najkrajších pobrežiach v západnej časti Írska v oblastiach ako Donegal, Sligo, Leitrum, Mayo, Galway, Kerry, Clare a Cork, ale aj v iných krajinách. Ponúkame prácu v supermarketoch, DELI - rýchlom občerstvení v hoteloch a gastronómii. Pozície, ktoré obsadzujeme: Food&Beverage Supervízor, Sales Assistant - Predavač/Predavačka, Pracovník v rýchlom občerstvení DELI, Kuchár, Pomocná sila do kuchyne, Čašník/Čašníčka, Chyžná, Mechanik, ale aj iné.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4311496  Datum zveřejnění: 5.10.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac