Stavebný pracovník

Goldmann Pools & Wellness GmbH

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2 544 - 2 730 EUR/mesiac13+14 plat, alebo na ZV €13,507hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu stavbárov, ktorí majú skúsenosti s tesárskymi , železiarskymi a betonárskymi prácami a taktiež s murárskymi prácami. Rovnako ako omietky
,obklady a dlažby

- ubytovanie hradené, doprava zabezpečená.
- práca počas celého roka
- slovensky hovoriaci zamestnanecký kolektív
- turnus podla dohody v time

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavbarstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Jedná sa o fyzickú prácu, preto vhodný kandidát je zdravotne spôsobilý na fyzickú záťaž a prácu na slnku.
Ochota cestovať (vyslanie pracovníkov do zahraničia – napr. Nemecko).

• skúsenosť v stavebníctve
• znalosť stavebných a technických procesov
• dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• nevyžaduje sa znalosť nemeckého jazyka, práca v slovenskom kolektíve

Goldmann Pools je moderná a dynamická spoločnosť, ktorá pôsobí 20 rokov v oblasti bazenarstva a wellness.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4166182  Datum zveřejnění: 21.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 544 EUR/mesiac