Android Developer v oblasti bankovníctva

GoodRequest, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 - 3 000 EUR/mesiacvýška mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď s nami kódiť jednu z najlepších bankových aplikácií pre nášho klienta Tatrabanku. Do nášho tímu hľadáme šikovného vývojára, ktorý má už nejaké skúsenosti v oblasti Android platformy. Ak spĺňaš nižšie uvedené zručnosti, pošli nám svoj životopis.

Technické zručnosti:
- skúsenosti s Javou alebo Kotlinom (minimálne 2 roky)
- výhodou RxJava, REST, Git
- reaktívne programovanie (výhodou)
- vítané sú skúsenosti s funkcionálnym programovaním

• firemnú kultúru, ktorú nezažiješ v žiadnej inej firme,
• možnosť úplnej práce z domu pre skúsených kandidátov
• flexibilnú pracovnú dobu, “nie vždy musí začínať pracovný deň od 7mej”,
• moderné a priestranné pracovné prostredie s kuchyňou a jedálňou,
• firemná chill zóna s kalčetom, pinpongovým stolom a tuli vakmi,
• pravidelné navštevovanie konferencií zo sveta IT doma aj v zahraničí
• firemné akcie akými sú lyžovačky, turistika, motokáry, volejbal a rôzne spoločné posedenia,
• spoločné raňajky pri ktorých neriešime len prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Analytické myslenie, schopnosť vidieť svoju prácu v kontexte veľkých riešení
Zmysel pre detail a dotiahnutie veci do konca
Schopnosť riešiť problémy, vynaliezavosť, vytrvalosť a samostatnosť pri ich riešení
Výborné komunikačné schopnosti, efektívna komunikácia v tíme aj s klientom (výhodou)
Schopnosť zvládať stresové situácie. Snažíme sa im vyhýbať ale stane sa ;)
Tímová práca - sme rodina, spolupracujeme a podporujeme sa. Ego nechávame doma.

Vytvárame digitálne produkty, ktoré majú zmysel, prinášajú hodnotu a menia svet. Dôverujú nám svetové značky ako ZSE, Tatra Banka, Bistro, Jaguar, Reiffeisen, Ringier Axel Springier, Nay, iKROS, Forbes a ďalšie.

Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce a pevne veríme, že ich tvoríme pre ľudí, ktorí ich budú reálne využívať. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3860142  Datum zveřejnění: 3.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac