2 500 - 5 000 EUR

Interim Personálny Auditor

GQsystems, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie personálneho auditu vo výrobnej spoločnosti s počtom zamestnancov 500+
- Mapovanie pracovných procesov
- Analýza popisov pracovných činností na jednotlivých pracovných pozíciách
- Dizajn a implementcia opatrení na základe výsledkov analýz

Informácie o mzde

3000€

Keďže sa jedná o pozíciu dočasného charakteru s jasnou misiou a je ohraničená ukončením projektu, je vhodná najmä pre freelancerov a konzultantov, ktorý hľadajú zaujímavú projektovú príležitosť.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosť na podobnej pozícii je podmienkou

Firma GQsystems úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Hlavnou činnosťou spoločnosti GQsystems je dodávať firmám v automobilovom priemysle vysokokvalifikovaných odborníkov. Prioritne sa špecializujú na pozície v oblasti Automotive Quality a to najmä na Rezidentných inžinierov kvality a Inžinierov internej a zákazníckej kvality pre OEM. Firma združuje mnohých expertov, ako napríklad APQP Inžinieri, Inžinieri dodávateľskej kvality a rôznych iných. Medzi ďalšie činnosti GQsystems biznisu je dodávanie personálu do Meracích centier a stredísk (CMM) v automobilovom priemysle a poskytovanie kvalitných softvérových riešení.

Spoločnosť GQsystems aktívne pôsobí v zavádzaní inovácií a aplikácií, ktoré pomáhajú ľahšie riadiť a implementovať najnovšie technológie a súčasne zákazníkom poskytovať služby s pridanou hodnotou. Klientmi firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kasalova 27
949 01 Nitra
ID: 3623677   Datum zveřejnění: 18.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3000€