Business Development Manager

GQsystems, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 - 3 500 EUR/mesiac+ odmenový systém, ktorý bude prezentovaný na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupovanie spoločnosti GQ interim solutions na trhu
- Zodpovednosť za vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Starostlivosť a poradenstvo pre existujúcich klientov
- Návštevy a udržiavanie vzťahov s klientmi
- Účasť a manažment obchodných stretnutí v teréne, prezentácie služieb
- Administrácia pracovných úloh v informačnom systéme
- Reporting vedeniu spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Interná pozícia v tíme GQinterim solutions.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Príjemný biznis look a profesionálne vystupovanie
- Vlastná aktívna databáza s kontaktami v automotive na Slovensku je extrémna výhoda - môže byť aj dôvodom na prehodnotenie ponúkaného platového ohodnotenia
- Skúsenosť s predajom služieb v automotive je rovnako výhodou
- Orientácia v automobilovom priemysle

Spoločnosť GQ interim solutions pôsobí od roku 2011 v oblasti priemyselnej výroby so špecializáciou na automotive segment. Pomáha svojim klientom eliminovať náklady a zvyšovať efektivitu výroby. Na dosiahnutie týchto cieľov poskytuje externých automotive špecialistov, ktorí dokážu rýchlo a spoľahlivo pri problémoch vo výrobných procesoch hľadať riešenia. Klientami firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku ale aj v zahraničí. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

Since 2011 GQ interim solutions have been operating in the field of industrial production, specializing in the automotive segment. We help our clients eliminate costs and increase production efficiency. To achieve these goals, we provide interim automotive specialists who can quickly and reliably find solutions to problems in the production process. Clients of GQsystems are international companies operating in Slovakia and abroad. Our company provides its services throughout the whole of Europe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3751354  Datum zveřejnění: 6.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac