Reagujte bez životopisu

Servisný technik

GRAFID, s.r.o.

Miesto práce
dubnica nad vahom, Vácka, Dubnica nad Váhom, Slovensko
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná mzda + variabilná zložka 35%. Konečná výška odmeny bude predmetom jednania na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Robí analýzu a opravu vadných výrobkov,
- Identifikuje poruchy a ich opravy s využitím technickej dokumentácie, prístrojov, číslicovej a meracej techniky,
- Vykonáva rôzne funkčné skúšky, používa meracie zariadenia,
- Zodpovedá a realizuje výmenu chybných komponentov alebo súčastí,
- Vedenie dokumentácie o vykonaných opravách a použitých náhradných dieloch

- stabilná a perspektívna práca
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- dynamický, cieľovo orientovaný tím spolupracovníkov
- možnosť osobného a profesijného rastu
- bonus za odporúčanie nových kolegov
- teambuilding
- vianočné odmeny
- bezplatné školenia potrebné k výkonu práce
- bezplatná doprava do a zo zamestnania
- samostatná a zaujímavá práca
- mladý pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru podmienkou
- znalosť práce s počítačom
- znalosť obvodových schém, technickej dokumentácie, silné technické znalosti
- precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť,

Spoločnosť GRAFID, s.r.o. so sídlom v Dubnici nad Váhom je mladá, úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť na Slovenskom trhu.

Staň sa aj Ty súčasťou vysokokvalifikovaného teamu pracovníkov a buď odborník vo svojom obore.

Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4589578  Datum zveřejnění: 29.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac