Výrobní operátor, reálná mzda až 29 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Dolní Měcholupy, Praha 10, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
22 100 - 29 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci ve výrobě?
Zajímá Vás pozice Operátor výroby, dělník nebo montážník?

U nás nepotřebujete ŽÁDNOU PRAXI a pracovat budete v naprosto ČISTÉM A BEZPRAŠNÉM PROSTŘEDÍ!

Jaká je náplň práce?
* obsluha výrobní linky, která vyrábí léky
* zapisování výrobní dokumentace
* zajištění chodu linku - příprava materiálu, balení krabic a další pomocné práce

Práce je vhodná JAK PRO MUŽE, TAK I PRO ŽENY!

Směnný provoz dle Vašich preferencí - 3. směnný (od pondělí - pátku) nebo nepřetržitý provoz (po - neděle, celkem odpracujete maximálně 16 směn v měsíci).

Kolik si reálně vyděláte?
Ve zkušební době: 25 800 Kč/měs. - 28 000 Kč/měs.
Po zkušební době: 27 000 Kč/měs. - 29 000 Kč/měs.

NAVÍC: teplé obědy za 30 Kč; 10 000 Kč na kartě benefitů (ke koupi lítačky, kulturních zážitků, ale i dalších benefitů); 1 týden dovolené navíc

Lokalita: Praha 10 (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Zaměstnanecké výhody, benefity

* VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy měsíčně ihned od data nástupu
* NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
* příplatky za třísměnný provoz 1 500 Kč nebo za nepřetržitý provoz 3 500 Kč
* 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
* OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
* nárok na FLEX PROGRAM (kulturní vyžití, lítačka,...) ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla 13-21-276046.
Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Farmaceutická společnost vyrábějící léky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, ale ne nutností
* ochota práce v třísměnném nebo nepřetržitém provozu
* manuální zručnost - šikovné ruce a bystrý úsudek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3338787  Datum zveřejnění: 19.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 100 - 29 000 Kč/měs.