Manuální práce ve skladu - až 29 000 Kč/měs., Praha 10

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Štěrboholy, Praha-Štěrboholy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
28.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 29 0000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste manuálně zručný, hledáte práci od pondělí do pátku a nevadí Vám pracovat ve skladu?
Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Právě hledáme SKLADNÍKA do dvousměnného provozu do skladu s elektroinstalačním materiálem pro zavedenou českou rodinnou společnost.

Vaší náplní práce bude příjem a výdej zboží, jeho balení a vybalování, práce se čtečkou a drobná administrativa a udržování skladu v pořádku.

Nástup: možný IHNED
Mzda: 22 000 - 29 000 Kč/měs.
Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy
Dvousměnný provoz

POŽADAVKY

* Manuální zručnost
* Pečlivost a zodpovědnost

BENEFITY

* Výkonnostní bonus
* Stravenky v hodnotě 100 Kč/den
* Odměny při životních a pracovních jubileích
* Sleva na firemní produkty
* Cafeterie po 1 odpracovaném roce

DALŠÍ INFORMACE

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Platové podmínky: 22 - 29 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-21-297890

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3500119  Datum zveřejnění: 24.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 29 0000 Kč/měs.