Pojď pracovat pro Coca-Colu!

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Českobrodská, Praha 9, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 26 200 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si práci? Tak na co ještě čekáš :)
Nastartuj svou kariéru ve společnosti se světoznámým brandem! Pošli nám svoje CVčko ještě dnes!

#CocaColahleda #PraveTebe

Na starosti budeš mít:

* Denní kontakt se stávajícími zákazníky společnosti
* Řešení jejich požadavků, příjem a úpravy objednávek + zadávání těchto informací do SAPu (na to Tě proškolíme)
* Zjišťování potřeb zákazníků
* Vyplňování dotazníků spokojenosti
* Komunikace s kolegy v terénu
* Nabízení promočních akcí, prodej produktů společnosti (ale neboj, klasický telemarketing to není)
* A v neposlední řadě usmívat se a podílet se na budování image Coca-Coly na trhu

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko Ti nabízí:
Nástup: co nejdříve
Pracovní doba: 8 - 16:30, 40 hod/týden
Lokalita: Praha 9
Mzda: základ 20 000 Kč + bonus až 6 200 Kč/měs.

POŽADAVKY

* Minimálně středoškolské vzdělání
* Praxe v oblasti komunikace se zákazníky
* Klientský přístup
NEVYŽADUJEME ZNALOST ANGLIČTINY

BENEFITY

* Dotované stravování
* 1 týden dovolené navíc
* Tolik nápojů, které Coca-Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
* Tak super zaškolení, že Ti ho bude každý závidět :)

DALŠÍ INFORMACE

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Platové podmínky: 20 - 26 200,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-12-310986

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3589732  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 26 200 Kč/měs.