Obchodní referent

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25000-33000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš v práci každý den komunikovat v angličtině?

Zajímá Tě obchod a rád/a bys v něm začal/a kariéru?

Chceš pracovat pro ryze českou společnost?

Pokud můžeš na všechny otázky odpovědět ano, tak neváhej a čti dál!

Co bude Tvou náplní práce:
* Příjem a potvrzování objednávek/zápis objednávek do systému
* Práce se CRM a příprava podkladů pro statistiky prodeje
* Komunikace se zákazníky (především emailová komunikace)
* Poskytování informací zákazníkům o stavu dodání materiálu a odesílání nabídek
* Podpora prodeje distributorům

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Variabilní složka odměňování
* Stravenky
* Stabilní prostředí úspěšné české společnosti
* Možnost seberealizace
* Prostor pro platový i profesní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Vývoj a výroba zařízení pro telekomunikační a datové rozvody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe potřebujeme:
* min. SŠ vzdělání
* aktivní znalost AJ pro denní komunikaci se zákazníky (NJ výhodou)
* zkušenost v oblasti podpory prodeje/administrativy
* velmi dobré komunikační dovednosti
* pro-zákaznická orientace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3618164  Datum zveřejnění: 11.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000-33000