Dělník do výroby - Hostivice - až 28 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hostivice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste manuálně zručný, je pro Vás lokalita Hostivice dobře dostupná a nevadí vám pracovat v dvousměnném provozu?

Tak nám zašlete svůj životopis!

Vaší náplní práce bude nastavování poloautomatických strojů, jejich obsluha a různé drobné práce spojené s chodem výroby.

Lokalita: Praha západ - Hostivice
Mzda: 25 000 - 28 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
Nástup: ihned
DVOUSMĚNNÝ PROVOZ - 6:00-15:30 / 15:30-23:00

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stravenky
* Roční bonus
* Po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené
* Jazykové kurzy

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Dynic Corporation is a multinational company based in Japan, founded in 1919. Dynic UK was established in 1989 to serve as a manufacturing centre for dot matrix ribbons in the European market. In 1992, the company´s role was expanded to include the marketing and conversion of thermal transfer ribbons and fabric label stocks, recently the BP300 perfect binder was added to this range. Based in Cardiff, with the sales office in Germany.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Manuální zručnost
* Pečlivost a týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3748972  Datum zveřejnění: 27.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 28 000 Kč/měsíc