Operátor/ka výroby, pájení | 1 směna, Benešov | až 27 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení, stabilní českou společnost s mezinárodním působením, hledáme kandidáty do jejich pěkné a nové výroby!

Na starosti budete mít:
- zakládání a tvarování cívek
- pájení součástek
- obsluhu poloautomatických strojů
- kontrolu produktů

Mzda: 18 – 24 000 Kč dle zkušeností
+ 2 500 Kč měsíční bonus
+ příplatky: 30 Kč/hod. za odpolední směnu, 50 Kč/hod. za noční; 1 000 Kč za sobotu

Pracovat budete na jednu směnu od 6:00 do 14:00 hod. Přesčasy jsou nenucené!

Lokalita: Benešov – blízko autobusového i vlakového nádraží

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- kafetérie / příspěvek na volný čas – 10 000 Kč/rok
- vánoční prémie
- skvěle placené přesčasy
- zdarma občerstvení na pracovišti - káva, čaj, voda
- účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky)
- velmi pěkné pracovní prostředí, čisté a příjemné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

-mezinárodní výrobce nejmodernějších zdravotnických zařízení pro fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu
-stabilní česká společnost s mezinárodním působením, založena na principech rodinné firmy, dosahuje dlouhodobého stabilního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s pájením
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3872874  Datum zveřejnění: 17.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc