Skladník - 1 směna - Jažlovice - příspěvek na dopravu

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Jažlovice, Říčany-Praha-Kolovraty, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte si práci na JEDNU SMĚNU, máte zkušenosti ze skladu a je pro Vás lokalita JAŽLOVICE dobře dostupná?

Tak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:
* Vykládka a nakládka zboží
* Zakládání přijatého zboží na příslušná místa
* Vychystávání zboží dle objednávek
* Provádění fyzických inventur
* Udržování skladu v pořádku
* Práce v míchacím centru fasádních barev - obsluha míchacího zařízení

Lokalita: Jažlovice u Říčan
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs. - dle zkušeností
Pouze ranní směny od 7:00 do 15:30
Nástup: dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stravenky - 118 Kč/den.
* 20 dní dovolené - každý rok navýšení o 1 den
* Karta Multisport - příspíváte si 200 Kč
* Příspěvek na dopravu až 4000 Kč - dle vzdálenosti od bydliště
* Příspěvek na volný čas - 2 000 Kč/rok, každý rok navýšení o 500 Kč
* Výhodnou pojistku na škodu způsobenou zaměstnavateli - příspěvek 50%
* Káva na pracovišti zdarma
* Slevy na Mapei produkty
* Výhodný tarif na volání a internet na soukr. číslo

Informace o náboru

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Distribuce lepících tmelů a spárovacích hmot, materiálu pro sanaci betonu a přísad do betonu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Manuální zručnost
* Fyzická zdatnost - zvedání těžkých břemen

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3916293  Datum zveřejnění: 26.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc