Elektrikář / údržbář - hledáme pracovníky v Praze i okolí

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
24-8-2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte platnou vyhlášku 50 §6? Právě hledáme pracovníky ELEKTRO pro různé firmy (zaměstnání vždy v kmenu společnosti). Možnost práce přímo v Praze, ale také v lokalitách Praha-Východ a Praha-Západ.

Pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi obratem spojíme a sdělíme více.

Mzda: dohodou 28 000 Kč - 40 000 Kč
Smlouva: dle domluvy se společností, možnost i doby neurčité
Směnný režim: dle Vašich preferencí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

bez praxe

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platná vyhláška 50 min. §5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3952731  Datum zveřejnění: 17.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc