Osobní bankéř/bankéřka|28 000 - 40 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Aš, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo na domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do klientsky přívětivé a orientované banky hledáme kolegu/kolegyni na pozici OSOBNÍ BANKÉŘ/BANKÉŘKA! Hledáme veselého, důvěryhodného, komunikativního a pečlivého člověka, který poskytne zákazníkovi výborný servis, zapadne k nám do týmu a do práce bude chodit rád. Budeme rádi, když bude mít obchodního ducha a znalost techniky, bez které se tu neobejde.

Co bude Vaší náplní práce?
- Každodenní telefonický i osobní kontakt a komunikace s našimi klienty
- Nabídka a prodej bankovních produktů s orientací na potřeby našich klientů
- Budete pracovat s nejmodernějšími systémy a technologiemi
- Příprava promyšlených finančních plánů, které klientům pomohou v plnění jejich snů, ale i ve zvládání každodenních životních situací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- V 1. roce průměrný měsíční příjem včetně bonusu ve výši 37.000 Kč
- Vzdělávání v oblasti bankovnictví a financí v hodnoce 250.000 Kč včetně certifikací
- Možnost kariérního růstu
- Až 42 dnů volna ! (25 dní dovolené, 5 dní sick days, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
- Příspěvek na stravování ve formě stravenek
- Příspěvky do Cafeterie, možnosti Multisport karty
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zvýhodnění mobilní tarif, nákup automobilů, elektroniky, zájezdů a mnoho dalších.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Přední bankovní instituce působící na českém trhu již několik let.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Práce s moderními technologiemi (PC, tablet) - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Empatický
- Komunikační a prezentační dovednosti
- Obchodní duch
- Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 4127818  Datum zveřejnění: 22.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc