Všeobecná zdravotní sestra

GrandPark, a.s. (MPSV)

Místo práce
Exnárova 453, 500 11 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:GrandPark, a.s., IČ 03588122
Pracoviště:GrandPark, a.s. - Domov pro seniory, Exnárova 453/7, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
- PP na dobu určitou 1 rok, poté dle dohody na dobu neurčitou; 12 hodinový směnný nepřetržitý provoz (soboty, neděle, svátky), příplatky ke mzdě dle zákona, motivační program; nástup IHNED nebo dle dohody
- Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou - obor všeobecná zdravotní sestra; odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru všeobecná zdravotní sestra (akreditace pro práci bez odborného dohledu); orientace v sociální a zdravotní oblasti a systému sociálních služeb; bezúhonnost; uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
- Předpoklady: schopnost komunikace a jednání s lidmi; laskavý přístup ke klientům, výborné společenské vystupování; organizační schopnosti; trpělivost; důslednost; psychická stabilita; důvěryhodnost; samostatnost; flexibilita
- Nabízíme: možnost závodního stravování za zvýhodněné zaměstnanecké ceny, chutná domácí kuchyně; příspěvek na dopravu pro zaměstnance s pobytem mimo Hradec Králové; pracoviště s moderním zázemím, nadstandardním vybavením a pomůckami pro přímou péči; přátelský kolektiv zaměstnanců
- V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11346470726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou