Obchodní analytik

Grant Consulting a.s. (MPSV)

Místo práce
Podnikatelská 553, 190 11 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Grant Consulting a.s., IČ 27645967
Pracoviště:Podnikatelská 553, Běchovice, 190 11 Praha 911

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-03-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Praha 9 - Běchovice. KONT.: Mgr. Petra Lepičová, tel:724 377 412,e-mail:[email protected]. Náplň práce:poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací se zaměřením na strukturální fondy EU,jednání s klienty a prezentace dotačních možností,vyhledávání vhodných žadatelů o dotace a uzavírání smluv,péče o stávající klientelu,komunikace a řízení klientské základny v příslušném regionu,zajišťování komunikace s partnery a relevantními institucemi v příslušném regionu,rozšiřování a řízení týmu externích spolupracovníků. Požadujeme:vzdělání minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení),znalosti a praxe v oblasti dotačních programů (strukturální fondy EU) není podmínkou ale vítána,doložená praxe v obchodní činnosti minimálně 2 roky podmínkou,výborný písemný a mluvený projev,vysoké pracovní nasazení,řidičský průkaz sk. B.Nabízíme: zajímavou tvůrčí práci v mladém kolektivu,
rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotačního poradenství,odpovídající mzdové ohodnocení založené na motivačním principu, zaměstnanecké výhody.

Poslední změna:2016-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

číslo volného místa: 10225610797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Čeština - Aktivní