IPhone technik pro zákazníky v cele ČR

greenFoun rec. s.r.o.

Místo práce
Velkomoravská, Lužice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 + odměny až 10 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Vás očekáváme:

elektrotechnické vzdělání (slaboproud vítán) - ale samouci vítáni. Školský systém stejně neučí mikro-opravy desek na telefonech.
manuální zručnost, schopnost samostatného rozhodování, trpělivost
analytické myšlení
AJ středně pokročilý - uchazeč se musí umět domluvit alespoň základně anglicky.

Co Vás čeká:

testování, záruční a pozáruční opravy pouze Apple iPhone :o) žádné Macy, žádné PC, žádné pračky, ledničky, sekačky atp.)
Příjemné pracovní prostředí v mladém a malém týmu.
Pevná pracovní doba Po-Pá 8 - 16,30 s pauzou na oběd, volné víkendy.
Možnost vzdělávání a odborného růstu / New York, Anglie výuka.
Možnost kariérního růstu a podílu na firmě v budoucnosti.
Možnost podílet se na úspěšném mezinárodním projektu ČR, SR, EU
samostatná práce bez styku se zákazníky

Výhodou bude, pokud budete mít
vášeň pro ekosystém a produkty Apple
Jakou odměnu u nás získáte?

hlavní pracovní poměr (žádné IČ, žádné dohody atp. :o)
základní mzda 26.000 + odměny až 10.000. Podíl na zisku firmy podle výsledků.
zdarma iPhone, neomezený tarif,
sleva na firemní produkty
vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na kulturu/volný čas
další nadstandardní benefity
Zaujali jsme Vás? Tak neváhejte a pište....nástup možný již od 1.2.2019
Jsme tým mladých lidí a podnikat se teprve učíme, tudíž neočekávejte nic přísně standartního.
Šanci uspět má kdokoliv kdo chce se prosadit a má upřímný zájem na práci a firmě.
Těšíme se na Vás u pohovoru, Ondra

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zdarma telefon iPhone
Rozumná domluva a flexibilní možnosti dovolené, volna.
Můžete pracovat libovolně přesčasy pro větší výdělek.
ATP.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Kdokoliv kdo má vášeň se učit. Škola není důležitá.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme velkoobchodník a servis mobilních telefonů, převážně pak Apple. Zabýváme se i recyklací a složitými opravami. A jsme pevnou součástí stabilního projektu s jinou firmou.
ID: 3574766  Datum zveřejnění: 10.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26 000 + odměny až 10 000