Koordinátor/ka aktivizmu - TPP (40 hodín).

Greenpeace Slovensko

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
1 518 EUR/mesiacPráca na tejto pozícii je jedna vzrušujúca akčná jazda, počas ktorej zažiješ veci, o akých sa ti možno ani len nesnivalo. Okrem toho budeš (nenásilne) bojovať za správnu vec: za prírodu, klímu a súčasné, ale aj budúce generácie. Okrem toho, že tvoj pracovný deň bude plný výziev, ale aj práce v teréne, dostaneš šancu naplno rozvinúť a pretaviť svoju kreativitu a nápady do aktivít, ktoré budú mať dopad v reálnom svete. Súčasťou nášho prostredia je aj možnosť vzdelávať sa v rôznych adrenalínových odvetviach aktivistického života. Práca je na plný úväzok so sídlom v Bratislave, zahŕňa však veľa cestovania. Mzda od 1.518 € brutto/mesiac podľa tvojich kompetencií a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Greenpeace bez protestov a akcií je ako Arktída bez ľadu a snehu. Nenásilné priame akcie či protesty proti environmentálnej nespravodlivosti tvoria chrbtovú kosť medzinárodnej organizácie Greenpeace. Preto potrebujeme človeka, ktorý by našim akciám dal nadšenie pre vec, skúsenosti, ale aj technické či kreatívne nápady, ako akcie zorganizovať a dotiahnuť do úspešného konca. Ide o kľúčového člena/ku miestneho kampaňového tímu, bez ktorého nedokážeme byť plnohodnotne viditeľným hlasom pri ochrane klímy a životného prostredia.

Čo zahŕňa práca Greenpeace Happening Coordinator ?
Budeš zodpovedný/á za prípravu verejných aktivít Greenpeace Slovensko, ale aj za motivovanie a školenie našich dobrovoľníkov a aktivistov. Proaktívny prístup, kreativita, organizačné schopnosti, ale aj láska k dobrodružstvu a “akčnosť”, to všetko sú nevyhnutné vlastnosti človeka, ktorého hľadáme.
Ak už máš skúsenosti s obdobnou pozíciou, plusový bod pre teba, ale nie je to podmienka. Dôležité je, že sa nebojíš výziev a si odhodlaný/á meniť svojou prácou svet na lepšie miesto.

Ak odpovieš áno na tieto otázky, hľadáme práve teba:
*máš skúsenosti s logistikou a organizovaním podujatí pre väčšie
skupiny ľudí?
*máš plánovacie a organizačné schopnosti?
*máš rád/a strategické hry a hľadanie kreatívnych riešení?
*miluješ výzvy a máš adrenalín v krvi?
*máš vynikajúce medziľudské zručnosti?
*zaujímajú ťa nové technológie?
*trúfaš si školiť a motivovať ľudí?
*hovoríš plynule anglicky?
*si ochotný/á stále sa učiť nové veci?
*máš vodičský preukaz skupiny B a si aktívny šofér/ka?
*si odolný/á voči stresu a odvaha je tvoje druhé meno?
*páči sa ti práca Greenpeace a si presvedčený/á, že životné prostredie
treba chrániť?
*vieš byť flexibilný/á čo sa týka pracovného času?

Prebojoval/a si sa až sem a máš stále záujem? Tak si náš človek. Ak chceš byť našim novým “Chuck Norrisom” alebo “Xenou bojovnicou” s citom pre spravodlivosť a láskou k životnému prostrediu pošli nám svoj životopis a motivačný list (oba dokumenty v anglickom jazyku) do 20. júna 2022

Organizácia Greenpeace bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov/čky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Google Docs - Pokročilý
Slack - Pokročilý
Asana - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Plusom môže byť:
* ak máš skúsenosti s prácou s
dobrovoľníkmi,
* dobré technické a remeselné zručnosti,
* si šikovný/á pokiaľ ide o ručnú prácu či prácu
v dielni,
* vieš pracovať v grafických softvéroch
(základy)
* máš prax v záchrannej službe alebo v
humanitárnych akciách,
* máš vodičský preukaz skupiny C alebo E,
dokážeš pracovať s Google docs, Slack,
Asana,
* máš skúsenosti v multinárodnom a
multikultúrnom prostredí.

Slovenská pobočka medzinárodnej organizácie na ochranu životného prostredia. Viac na www.greennpeace.sk a www.greennpeace.org.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4340897  Datum zveřejnění: 27.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 518 EUR/mesiac