Pomocný pracovník / ce do výroby (spracovanie mäsa)

Greisinger GmbH

Miesto práce
Klamer Straße 10, Münzbach, Rakúsko
Termín nástupu
ihned
2 065 EUR/mesiac- Každoročné príspevky na dovolenku a Vianoce (13. a 14. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠE ÚLOHY:
- Spolupráca vo výrobe (spracovanie mäsa, výroba udenín)
- Spolupráca pri baleniu a etiketovanie zboží
- Plný úväzok (spravidla ve 2-výmenné prevádzke)

VÁŠ PROFIL:
- Základná znalosť nemčiny výhodou
- Skúsenosti s prácou v potravinárstve alebo v kuchyni výhodou
- Základná znalosť obsluhy počítačov výhodou
- Technické znalosti výhodou
- Odolnosť, tímová spolupráca
- Starostlivosť
- Časová flexibilita
- Rýchlosť
- Vodičský preukaz sk. B, auto nutnosťou
- Nástup ihneď

PONÚKAME:
- Mnoho príležitostí k ďalšiemu rozvoju a budovanie osobnej kariéry
- Príjemná pracovná atmosféra, ochotní a motivovaní spolupracovníci v medzinárodne uznávanom podniku
- Chutné a lacné stravovanie vo firemnej jedálni
- Možnosť zaistenia lacného ubytovanie v blízkosti firmy
- nádherné prostredie uprostred zelene, bez dopravných obmedzeniach s vlastným parkovacím miestom
- Každodenná prítomnost rodilého mluvčího (CZ, SK) pro riešenie pracovných či osobných záležitostí
- Každoročné príspevky na dovolenku a Vianoce (13. a 14. plat)

Na tejto pozícii ponúkame mesačný plat od 11,94 € hrubého / hodina.

Informácie o výberovom konaní

vlastné auto nutnosťou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Firma Greisinger so sídlom v Münzbachu u Pergu (Horné Rakúsko) je jednou z popredných firiem na spracovanie mäsa v Rakúsku, dodávajúce tovar zákazníkom vo viac ako 50 krajinách sveta.

Na našej webovej stránke môžete vyplniť prihlášku: https://www.greisinger.com/sk/vyrobny-formular-ziadosti/

Na naší webové stránce můžete vyplnit přihlášku: https://www.greisinger.com/cs/formular-zadosti-o-vyrobu/

Kontakt

ID: 4215867  Datum zveřejnění: 16.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 065 EUR/mesiac